معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه بیمارستان بهمئی تا پایان مهرماه امسال تعیین تکلیف شود و به بهره برداری برسد. کیامرث حاجی‌زاده در نشست شورای فنی استان در یاسوج، اظهار داشت: رعایت اصول فنی و ایمنی در پروژه‌ها مهم است و دستگاه‌های اجرایی باید هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف […]" /> فرصت پرس - برگزاری مناقصه تکمیل بیمارستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد تا پایان مهرماه
یکشنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   برگزاری مناقصه تکمیل بیمارستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد تا پایان مهرماه
29 شهریور 1401 , ساعت 22:05

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت :

برگزاری مناقصه تکمیل بیمارستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد تا پایان مهرماه

وی با اشاره به روشنایی محور جوخانه در محور چرام، عنوان کرد: شرکت توزیع برق ظرف دو هفته نسبت به روشنایی این منطقه اقدام کند. حاجی زاده از مدیران خواست تا پروژهای ۱۴۰۱ تا پایان مهرماه به مرحله مناقصه رفته و تعیین تکلیف شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه بیمارستان بهمئی تا پایان مهرماه امسال تعیین تکلیف شود و به بهره برداری برسد.

کیامرث حاجی‌زاده در نشست شورای فنی استان در یاسوج، اظهار داشت: رعایت اصول فنی و ایمنی در پروژه‌ها مهم است و دستگاه‌های اجرایی باید هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف پروژه‌ها اقدام کنند.

وی افزود: مصوبات جلسات شورای فنی استان مورد رصد و پیگیری قرار گیرد و شورای فنی کمک کند تا پروژه‌های عمرانی در استان بهتر و مطلوب‌تر اجرا شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه روشنایی تونل‌های محورهای استان مورد ارزیابی قرار گیرد، افزود: اصلاح روشنایی تونل‌های محور بابامیدان باید سریعاً در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به عدم استاندارد بودن روشنایی تونل‌های محور پاتاوه-دهدشت و محور یاسوج- اصفهان، ادامه داد: شرکت زیرساخت نباید نسبت به تونل‌ها و جاده‌ها بی‌تفاوت باشند و هر چه سریعتر روشنایی تونل‌ها تکمیل شود.

وی با اشاره به روشنایی محور جوخانه در محور چرام، عنوان کرد: شرکت توزیع برق ظرف دو هفته نسبت به روشنایی این منطقه اقدام کند.

حاجی زاده از مدیران خواست تا پروژهای ۱۴۰۱ تا پایان مهرماه به مرحله مناقصه رفته و تعیین تکلیف شوند.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

ماهامودو باومیا، معاون رئیس‌جمهور غنا گفته است: قراره مبادلات نفتی این کشور با طلا به جای دلار...
وزارت اقتصاد اعلام کرد: اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در یکی از استان‌های جنوبی کلید خورده و پس از آن احتمالا تا یک ماه آینده در کشور اجرا...

مطالب مرتبط با برچسب