سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنانش هیچ ترسی از لخویا و سایر تیم‌های آسیایی ندارد، پاسخ صحبتهای منصوریان را داد و گفت: امروز من و بازیکنانم استقلال را تشویق می‌کنیم. به نقل از مهر، برانکو ایوانکوویچ پیش از شروع نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با لخویا در لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران […]" /> فرصت پرس - برانکو؛ جدال ما با تیم دوم ایران جالب می شود!
یکشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   برانکو؛ جدال ما با تیم دوم ایران جالب می شود!
1 خرداد 1396 , ساعت 12:48

برانکو؛ جدال ما با تیم دوم ایران جالب می شود!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنانش هیچ ترسی از لخویا و سایر تیم‌های آسیایی ندارد، پاسخ صحبتهای منصوریان را داد و گفت: امروز من و بازیکنانم استقلال را تشویق می‌کنیم.

به نقل از مهر، برانکو ایوانکوویچ پیش از شروع نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با لخویا در لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران درباره احتمال رویارویی با استقلال در مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا گفت: خیلی جالب می شود که ما و استقلال در مراحل بالاتر به هم بخوریم.

وی سپس با کنایه و شوخی خطاب به منصوریان گفت: برای منصوریان آرزوی موفقیت می کنم. جدال ما با تیم دوم ایران جالب می شود!

این در حالی است که منصوریان در نشست خبری خود گفته بود حیف است تیم دوم ایران (پرسپولیس) بدون تماشاگر به مصاف حریفش در لیگ قهرمانان آسیا برود.

سرمربی پرسپولیس همچنین بعد از شروع نشست خبری، در خصوص بازی با لخویا که فردا سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، گفت: خوشحال و مفتخر هستیم در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم که برای همه ما یک افتخار بزرگ است. متاسفانه بدون تماشاگر مقابل لخویا بازی می کنیم. این یک فقدان بزرگ برای ما است. فوتبال و بازی را به خاطر تماشاگران انجام می دهیم.

برانکو افزود: متاسفانه ۱۰۰ هزار هوادار شانس حضور در استادیوم و لذت بردن از بازی را ندارند. مجبوریم در این فضا بازی کنیم ولی این فضا و نبود تماشاگران، فضای ورزشی و فوتبالی نیست.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: لخویا در ۵ سال اخیر سه بار قهرمان قطر بوده است و استانداردترین و مستمرترین کار را داشته است. تیمی که قهرمان است، نمی تواند ضعیف یا بد باشد. ما دور قبل گروه سختی داشتیم. الان با بهترین تیم بازی داریم. بازیکنان کره ای لخویا به عنوان بهترین بازیکن لیگ قطر انتخاب شده است. این تیم بهترین بازیکن دفاعی را هم دارد. نمی خواهم بیشتر از این درباره کیفیت لخویا صحبت کنم. 

سرمربی پرسپولیس افزود: انتظار داریم در بازی رفت برنده باشیم و گل نخوریم و با برد به بازی برگشت برویم. درباره خودمان باید بگویم تمام بازیکنان به جز کامیابی نیا آماده هستند. 

خبرنگاری در جریان نشست خبری مجددا به صحبتهای روز گذشته علیرضا منصوریان مبنی بر اینکه پرسپولیس تیم دوم ایران است، اشاره کرد. برانکو در پاسخ به این خبرنگار اظهار کرد: به خاطر نگرانی منصوریان که بدون تماشاگر بازی خواهیم کرد و اینکه ایشان خیلی ناراحت هستند و احتمالا شب هم خوابش نبرده است، تحت تاثیر قرار گرفتم ولی برای منصوریان و برای استقلال که بهترین تیم دوم جدول بودند، امروز بهترین آرزوها را دارم. ما فردا و آنها امروز به جز اینکه برای باشگاه خودمان بازی می کنیم، معرف ایران هستیم. امروز من و بازیکنانم همه استقلال را تشویق خواهیم کرد

سرمربی پرسپولیس در خصوص تقابل پرسپولیس با بهترین خط دفاع با لخویا با بهترین خط حمله، اظهار کرد: لخویا تیمی است که در کارش موثر است. ما به این امر واقف هستیم. همینطور به تیم خودم اعتماد کامل دارم. وقتی بحث دفاع ما می شود که بهترین هستیم، مربوط به خط دفاعی نیست. اولین خط دفاع ما مهاجمان هستند. انتظار دارم در حد وظایفمان عمل کنیم و گل نخوریم.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: یکبار دیگر می گویم از محرومیت تماشاگران در یک بازی بزرگ متاسف هستیم ولی مطمئن هستم که بازیکنانم جای یار دوازدهم را پر خواهند کرد. هوادارانمان هم از تلویزیون از کار ما لذت خواهند برد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به گزارش ایسنا ، رئیس سابق دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص وضعیت این روزهای جامعه دانشگاهی گفت: جامعه به جای اینکه با مشورت دانشگاهیان مدیریت شود، توسط افراد، سازمان‌ها و نهادهایی اداره می‌شود که شناختی نسبت به دانشگاه ندارند. آنها...
به نقل از ایلنا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: می‌گویند با دهه هشتادی‌ها نمی‌شود مفاهمه کرد، این مربوط به همه نیست، در مورد خیلی‌هایی که در این اغتشاشات دستگیر شدند با بازجوی اصلی آنها صحبت کردم، آن فرد گفت...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، پروسه جذب محمد محبی برای استقلال طولانی بود و او بعد از برگزاری هفته اول لیگ برتر جواز بازی برای این تیم را دریافت کرد. معمولا بازیکنانی که دیر به تمرین یک تیم اضافه می‌شوند زمان...
 احمد مددی  گفت:ما به این دیدار به چشم یک بازی تدارکاتی برای بازی جام حذفی نگاه می‌کنیم. روز بعد مراسم قرعه‌کشی جام حذفی است و هر تیمی که در این مرحله مقابل ما قرار بگیرد، کار سختی دارد چون تیم...