وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اقدامات دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم کارهای بسیار زیاد و شاخصی در سطح کشور انجام داده است اما متاسفانه مظلوم واقع شده است و در بخش اطلاع رسانی و آگاه سازی از اقداماتی که در مسیر توسعه کشور انجام داده، ضعیف عمل کرده […]" /> فرصت پرس - افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان با حضور وزیر بهداشت
یکشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان با حضور وزیر بهداشت
11 اردیبهشت 1396 , ساعت 12:19

دولت یازدهم مظلوم واقع شده است

افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان با حضور وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اقدامات دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم کارهای بسیار زیاد و شاخصی در سطح کشور انجام داده است اما متاسفانه مظلوم واقع شده است و در بخش اطلاع رسانی و آگاه سازی از اقداماتی که در مسیر توسعه کشور انجام داده، ضعیف عمل کرده است.

به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز ۱۱ اردیبهشت ماه در حاشیه افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان گفت: تعداد تخت های بیمارستانی استان کرمان از متوسط کشوری بیشتر است و این مهم در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است که جای بسی خوشحالی است.

وی با اشاره به بیمارستان قبلی امام رضا(ع) سیرجان اظهار کرد: در خصوص جایگزین کردن بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان اعتبار ما محدود است و باید با تدبیر به گونه ای رفتار کرد که چه بخش هایی از بیمارستان قبلی را نگهداری کنیم که استانداردهای بهداشتی در آن لحاظ شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اقدامات دولت تدبیر و امید اشاره و بیان کرد: دولت یازدهم کارهای بسیار زیاد و شاخصی در سطح کشور انجام داده است اما متاسفانه مظلوم واقع شده است و در بخش اطلاع رسانی و آگاه سازی از اقداماتی که در مسیر توسعه کشور انجام داده، ضعیف عمل کرده است.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: امیدواریم در جمهوری اسلامی بتوانیم در حوزه امنیت، آموزش و خدمات بیش گذشته توجه داشته باشیم، همچنین از خیرینی که در راستای ارتقای این سه مهم  گام برداشته اند سپاسگزاری کنیم و امیدواریم فرصت خدمت رسانی بدست آوریم.

همچنین در این مراسم “شهباز حسن پور” نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت گفت: سیرجان تنها شهرستانی است که بنیاد دانشگاهی در در آن راه اندازی شده است و هر دانشگاهی که در این شهرستان احداث می شود، این بنیاد به آن کمک می کند.

وی از کمک ۵ میلیارد تومانی یک خیر در روز جاری در حوزه درمان خبر داد و ادامه داد: سه دانشکده در سیرجان مشغول به فعالیت هستند و در خواست تصویب مجوز رشته پزشکی برای دانشگاه سیرجان را از وزیر بهداشت داریم.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به گزارش ایسنا ، رئیس سابق دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص وضعیت این روزهای جامعه دانشگاهی گفت: جامعه به جای اینکه با مشورت دانشگاهیان مدیریت شود، توسط افراد، سازمان‌ها و نهادهایی اداره می‌شود که شناختی نسبت به دانشگاه ندارند. آنها...
به نقل از ایلنا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: می‌گویند با دهه هشتادی‌ها نمی‌شود مفاهمه کرد، این مربوط به همه نیست، در مورد خیلی‌هایی که در این اغتشاشات دستگیر شدند با بازجوی اصلی آنها صحبت کردم، آن فرد گفت...

مطالب مرتبط با برچسب