برخی از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به انجام برخی مزایده‌ها برای املاک شهرداری گرگان، خواستار بازنگری جدی در روند کارشناسی و قیمت گذاری بر مستغلات این نهاد شدند. رسمی و علنی پارلمان شهری گرگان با موضوع ضرورت بازنگری در کارشناسی املاک شهرداری این شهر برگزار شد. در این جلسه، یکی از اعضای […]" /> فرصت پرس - اعضای شورای اسلامی شهر گرگان خواستار بازنگری در روند کارشناسی و قیمت گذاری بر مستغلات در مزایده های شهرداری
یکشنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   اعضای شورای اسلامی شهر گرگان خواستار بازنگری در روند کارشناسی و قیمت گذاری بر مستغلات در مزایده های شهرداری
3 مهر 1401 , ساعت 22:30

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان خواستار بازنگری در روند کارشناسی و قیمت گذاری بر مستغلات در مزایده های شهرداری

برخی از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به انجام برخی مزایده‌ها برای املاک شهرداری گرگان، خواستار بازنگری جدی در روند کارشناسی و قیمت گذاری بر مستغلات این نهاد شدند.

برخی از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به انجام برخی مزایده‌ها برای املاک شهرداری گرگان، خواستار بازنگری جدی در روند کارشناسی و قیمت گذاری بر مستغلات این نهاد شدند.

رسمی و علنی پارلمان شهری گرگان با موضوع ضرورت بازنگری در کارشناسی املاک شهرداری این شهر برگزار شد.

در این جلسه، یکی از اعضای شورای شهر گرگان با اشاره به روند پر ابهام قیمت گذاری برخی از مستغلات شهرداری در مزایده‌ها گفت: به عنوان عضو شورای شهر و نماینده مردم در پارلمان شهری مکلف هستیم در صیانت و حفظ دارایی و سرمایه شهروندان در شهرداری دقت نظر داشته باشیم.

صفرعلی پایین محلی اظهار داشت: در چندین مورد شاهد قیمت گذاری نامتعارف و پایین تر از حد معمول بر املاک شهرداری بودیم که در برخی مواقع تا ۴۰ درصد قیمت ها پایین تر از عرف بازار است.

وی افزود: باید بر روند کارشناسی املاک نظارت دقیق داشته باشیم و اینکه یک نفر به عنوان فردی ثابت همیشه بر املاک شهرداری قیمت‌گذاری کند سوال برانگیز است.

وی خطاب به سرپرست شهرداری گرگان گفت: ضرورت دارد برخی از مناصب حساس و بزنگاه های پر ریسک از نظر فساد، با رصد و پایش بیشتری همراه باشند .

 دیگر عضو شورای شهر گرگان هم گفت: در چندین مورد از مزایده ها، قیمت های کارشناسی با مشکلات اساسی همراه بودند که دقت در حفظ منابع درآمدی شورا وظیفه تک تک اعضااست.

زهرا نورا اظهار داشت : مزایده هایی که در قالب ترک تشریفات انجام‌می شود به نظارت بیشتر نیاز دارد.

وی ادامه داد: نباید ابهام و سوالی باقی بماند و همه موارد باید شفاف و عادلانه باشد.

در این جلسه همچنین به مناسبت هفته بزرگداشت دفاع مقدس از چند فرمانده نظامی و انتظامی گرگان و جمعی از جانبازان دفاع مقدس این شهر تجلیل شد.

 شورای اسلامی شهر گرگان ۹ عضو دارد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

ماهامودو باومیا، معاون رئیس‌جمهور غنا گفته است: قراره مبادلات نفتی این کشور با طلا به جای دلار...
وزارت اقتصاد اعلام کرد: اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در یکی از استان‌های جنوبی کلید خورده و پس از آن احتمالا تا یک ماه آینده در کشور اجرا...

مطالب مرتبط با برچسب