یکشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی, سینما, فرهنگ و هنر, مدیران برتر  »   آغاز تصویربرداری «پایتخت ۵» از ۲۵ فروردین / سرمایه گذاری از سوی سازمان اوج
15 فروردین 1396 , ساعت 1:15

آغاز تصویربرداری «پایتخت ۵» از ۲۵ فروردین / سرمایه گذاری از سوی سازمان اوج

سریال پایتخت 3

تصویربرداری سریال «پایتخت ۵» از ۲۵ فروردین ماه آغاز می‌شود.

 تازه‌ترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان اوج در حالی وارد فاز تصویرداری می‌شود که هم‌اکنون در مرحله تست گریم بوده و لوکیشن‌های کار نیز قطعی شده است.

براساس این خبر، ضبط صحنه‌های خارج از کشور «پایتخت ۵» در شهر گیرنه کشور قبرس آغاز شده و سایر بخش‌ها نیز در تهران، کیش، شهرک سینمایی دفاع مقدس، شهر پرند و شهرهای شمال کشور ضبط خواهد شد.

سریال «پایتخت ۵» به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم، تازه‌ترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که با حضور بازیگران اصلی «پایتخت» از جمله محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه، سارا و نیکا فرقانی و با اضافه شدن بهرام افشاری، خود را برای پخش از شبکه یک سیما آماده می‌کند.

بر اساس گزارش آغاز تصویربرداری «پایتخت ۵» از ۲۵ فروردین ، سازمان فرهنگی هنری اوج  که پیش از این، تهیه و سرمایه گذاری  تعدادی از آثار سینمایی را بر عهده داشته، اینک به تولید سریالی می پردازد گه چهار دوره آن در صدا و سیما به تولید و پخش رسیده است. به نظر می آید مشکلات مالی در تلویزیون، زمینه ساز انتقال تولید این سریال به سازمان اوج بوده است.

پایان خبر – م م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , سینما  , فرهنگ و هنر  , مدیران برتر

رهبران ایران اهدافی دارند که توضیح آن‌ها واضح است: ترویج تجارت منطقه‌ای که به تداوم بهبود پس از کرونا باوجود تحریم‌هایی که هدف آن وادار کردن مردم ایران به شورش از طریق فقیر کردن آن‌ها است، کمک خواهد...
عمليات ساخت اولين خط لوله سراسري گاز به طول يك ‌هزار و يكصد كيلومتر از مبدا خط لوله در آغاجاري آغاز...

مطالب مرتبط با برچسب