مصیب امیری (مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان فارس) به آخرین اطلاعات از تصادف مینی‌بوس گردشگران آلمانی در شیراز اشاره کرد و گفت: ‌این حادثه تصادف بیشتر ناشی از لغزندگی جاده رخ داده که بر اثر آن شانزده مسافر این مینی‌بوس مجروح شدند و دو گردشگر آلمانی جان باختند. به گفته او شانزده مجروح این حادثه […]" /> فرصت پرس - آخرین اطلاعات از تصادف مینی‌بوس گردشگران آلمانی در شیراز
یکشنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   آخرین اطلاعات از تصادف مینی‌بوس گردشگران آلمانی در شیراز
12 اردیبهشت 1396 , ساعت 12:24

آخرین اطلاعات از تصادف مینی‌بوس گردشگران آلمانی در شیراز

مصیب امیری (مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان فارس) به آخرین اطلاعات از تصادف مینی‌بوس گردشگران آلمانی در شیراز اشاره کرد و گفت: ‌این حادثه تصادف بیشتر ناشی از لغزندگی جاده رخ داده که بر اثر آن شانزده مسافر این مینی‌بوس مجروح شدند و دو گردشگر آلمانی جان باختند.

به گفته او شانزده مجروح این حادثه هم اکنون به بیمارستان مرودشت منتقل شده‌اند و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارند.

وی اضافه کرد: سه تن از این گردشگران دچار شکستگی شده‌اند که مراقبت‌های درمانی لازم از آن‌ها انجام می‌شود ضمن آن‌که تمام گردشگران مجروح شده در این حادثه نیز تحت مداوا قرار گرفته و طبق گزارش پزشک سرشیفت، مشکل خاصی ندارند اما برای احتیاط بیشتر تا فردا در بیمارستان نگهداری می‌شوند تا همه آزمایش‌های لازم از آن‌ها گرفته و اطمینان لازم از سلامتی‌ آن‌ها کسب شود.

در برخی از اخبار منتشر شده مرتبط با این سانحه تصادف، اعلام شده که حال یکی از گردشگران مجروح، وخیم است که با بالگرد به شیراز منتقل شده، اما این درحالی است که مدیرکل میراث و گردشگری استان فارس شخص انتقال داده شده با بالگرد به شیراز را راهنمای این گروه از گردشگران اعلام کرده است.

این سانحه تصادف بعد از ظهر امروز(دوشنبه) برای یک گروه هجده نفره شامل شانزده گردشگر آلمانی و راهنما و راننده در مسیر شیراز بین پاسارگاد و مرودشت رخ داد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

ماهامودو باومیا، معاون رئیس‌جمهور غنا گفته است: قراره مبادلات نفتی این کشور با طلا به جای دلار...
وزارت اقتصاد اعلام کرد: اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در یکی از استان‌های جنوبی کلید خورده و پس از آن احتمالا تا یک ماه آینده در کشور اجرا...

مطالب مرتبط با برچسب