در نخستین روز همایش، دکتر علی ربیعی طی سخنانی با اشاره به الزامات اقتصاد مقاومتی و سیاست‌ها و برنامه‌های دولت در این عرصه گفت: بانک کشاورزی در این زمینه نقش مهمی دارد. وی با بیان اینکه در روح اقتصاد مقاومتی پدیده رشد و توسعه نهفته است خاطر نشان کرد: در اقتصاد مقاومتی محور اصلی مورد […]" /> فرصت پرس - برگزاری همایش سراسری مدیران بانک کشاورزی با حضور ربیعی
سه شنبه, ۰۱ فروردین ۱۴۰۲
»   اقتصادی  »   برگزاری همایش سراسری مدیران بانک کشاورزی با حضور ربیعی
24 اردیبهشت 1396 , ساعت 10:26

برگزاری همایش سراسری مدیران بانک کشاورزی با حضور ربیعی

در نخستین روز همایش، دکتر علی ربیعی طی سخنانی با اشاره به الزامات اقتصاد مقاومتی و سیاست‌ها و برنامه‌های دولت در این عرصه گفت: بانک کشاورزی در این زمینه نقش مهمی دارد.

وی با بیان اینکه در روح اقتصاد مقاومتی پدیده رشد و توسعه نهفته است خاطر نشان کرد: در اقتصاد مقاومتی محور اصلی مورد بحث عدالت است و الگویی از رشد و توسعه را نشان می‌دهد که اقتصاد کشور بزرگ شود، همه مردم  بتوانند مشارکت کنند و همه به ویژه فقرا  از مواهب آن  بهره‌مند شوند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سخنانش ضمن تشریح وضعیت رشد توسعه در کشور، وضعیت اشتغال، نقش نظام بانکی در توسعه اقتصادی به نقش بانک کشاورزی در توسعه بخش کشاورزی و صنایع روستایی اشاره  و بر ضرورت سخت‌کوشی، عقلانیت، مدارا و کار باهم برای پیشرفت اقتصادی تاکید کرد.

وی با اهدای لوح از تلاش‌های دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل بانک کشاورزی به دلیل حمایت از بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط، تمرکز بر مقوله اشتغال‌آفرینی، بسترسازی برای تولید هدفمند به ویژه در بخش کشاورزی و همسویی با سیاست‌های کلی نظام و دولت تدبیر و امید تشکر و قدردانی کرد.

مرتضی شهیدزاده، مدیرعامل بانک کشاورزی نیز طی سخنانی  عملکرد این بانک را در اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی از جمله خرید تضمینی گندم و تأمین منابع مالی مورد نیاز آن، اجرای تبصره ۳۵ مبنی بر بخشودگی سود و وجه التزام تسهیلات کمتر از یک میلیارد ریال، توسعه مکانیزاسیون، حمایت از بنگاه‌های اقتصادی به ویژه بنگاه‌های راکد، کشت گلخانه‌ای و … تشریح کرد.

درادامه همایش، اعضای هیئت مدیره بانک کشاورزی به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در حوزه‌های مربوطه پرداختند و حجت‌الاسلام دکتر سیدعباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نظرات و دیدگاه‌های خود را تشریح کرد.

در ادامه برگزاری همایش سراسری مدیران بانک کشاورزی با حضور ربیعی مدیران شعب بانک در استان‌ها به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و  برنامه‌های حوزه‌های«اعتبارات و بانکداری شرکتی»، «مشتریان و بانکداری عمومی» و«بانکداری الکترونیک»، «نظارت، بازرسی و حقوقی»، «مالی و پشتیبانی» و «بین‌الملل» توسط مدیران امور این حوزه‌ها تشریح شد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد ، با تلاش متخصصان پالایشگاه نفت بندرعباس عملیات اجرایی تعمیرات اساسی واحدهای آیزوماکس، هیدروژن و تصفیه گاز با آمین این پالایشگاه با موفقیت و کیفیت مطلوب و مناسب و بدون وقوع هیچ‌گونه حادثه‌‌ای انجام...
به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد ، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از انجام مذاکراتی برای خرید هواپیما خبر داد و گفت: برای حمل و نقل کشور مجوز ۲۰میلیارد دلاری دریافت کرده‌‌ایم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه...

مطالب مرتبط با برچسب