ستار محمودی امروز در مراسم خدمت‌رسانی آب و برق به روستاها با بیان این‌که در دولت یازدهم بسیار خوش‌شانس بودیم که در فضایی بدون تلاطم‌های دستگاه‌های اجرایی کار کرده‌ایم، عنوان کرد: برای انجام این کار تمامی مسوولان ما را همراهی کردند که این مساله جای تشکر و قدردانی دارد. به گفته وی، آبرسانی روستایی در […]" /> فرصت پرس - موفقیت دولت یازدهم در طرح آبرسانی و برق‌رسانی روستایی
پنجشنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
»   اقتصادی, انرژی  »   موفقیت دولت یازدهم در طرح آبرسانی و برق‌رسانی روستایی
19 اردیبهشت 1396 , ساعت 11:06

موفقیت دولت یازدهم در طرح آبرسانی و برق‌رسانی روستایی

ستار محمودی امروز در مراسم خدمت‌رسانی آب و برق به روستاها با بیان این‌که در دولت یازدهم بسیار خوش‌شانس بودیم که در فضایی بدون تلاطم‌های دستگاه‌های اجرایی کار کرده‌ایم، عنوان کرد: برای انجام این کار تمامی مسوولان ما را همراهی کردند که این مساله جای تشکر و قدردانی دارد.

به گفته وی، آبرسانی روستایی در ظاهر کوچک به نظر می‌رسد، اما در واقع این امر یک سمبل و واقعیت قابل دیدن است، چرا که اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته روستاییان مرزی را امیدوار کرد و زمینه‌ تثبیت به زندگی در مرز را فراهم آورد.

قائم مقام وزیر نیرو با بیان این‌که طرح آبرسانی و برق‌رسانی روستایی در دولت یازدهم شتاب گرفت و موفقیت دولت یازدهم را رقم زد، اظهار کرد: در این دولت پروژه‌های آب و برق روستایی به گونه‌ای حرکت کرد که منابع مالی صرف متن کار و از مسائل حاشیه‌ای دور شد.

محمودی با اشاره به مناطق صعب‌العبور برای خدمات‌رسانی به روستاییان گفت: علی‌رغم وجود تمام مشکلات اما این کار در دولت یازدهم با موفقیت به انجام رسید و در تا حال حاضر ۵۲۰۰ روستا در زمینه آب و ۲۱۰۰ روستا در زمینه‌ی برق تجهیز شدند.

وی در خصوص وضعیت امید به زندگی و تاثیر خدمات‌رسانی به روستاییان، ادامه داد: براساس آمار در اوایل انقلاب امید به زندگی ۵۶ سال و طبق آمار سال‌های گذشته این عدد به ۷۳ سال افزایش یافته است.

قائم مقام وزیر نیرو بیان کرد: با توجه به این‌که آب، برق و فاضلاب جزو یکی از شاخص‌های امید به زندگی مطرح شده می‌توان گفت که اقدامات دولت یازدهم در این عرصه توانسته در این زمینه موثر باشد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی

به نقل از ایرنا، از روابط‌عمومی صندوق توسعه و احیا، در این مرحله از مزایده، ۱۹ بنای تاریخی و فرهنگی در راستای مشارکت مردمی و مردمی‌سازی حفاظت به مزایده گذاشته شد و برندگان آن مشخص شدند. در فرآیند برگزاری کمیسیون مزایده،...
به نقل از ایرنا، «شهرام کرمی » روز چهارشنبه در نشست مدیران بانک های استان در سرسرای اجتماعات دادسرای استان بیان داشت: ما آگاهیم که بانک ها تکالیفی از بانک مرکزی دارند و مکلف به انجام آن هستند و نیز...

مطالب مرتبط با برچسب