مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران می‌گوید: مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار را فراهم می‌کند. مجید تهرانیان  اظهار کرد: امروز پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار، دانش و مهارت است و افراد با بهره‌گیری از آموزشهای مهارتی می‌توانند در راه‌اندازی کسب و کار مناسب موفق شوند. وی […]" /> فرصت پرس - مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار
جمعه, ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
»   اجتماعی, اقتصادی  »   مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار
27 فروردین 1396 , ساعت 11:33

مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران می‌گوید: مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار را فراهم می‌کند.

مجید تهرانیان  اظهار کرد: امروز پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار، دانش و مهارت است و افراد با بهره‌گیری از آموزشهای مهارتی می‌توانند در راه‌اندازی کسب و کار مناسب موفق شوند.

وی بر ضرورت مشاوره و هدایت شغلی فارغ التحصیلان و کارجویان قبل از ورود به بازار کار تاکید کرد و گفت:‌ مشاوره شغلی می‌تواند به شناسایی و کشف استعدادهای افراد کمک کند و فرصتهای شغلی بهتری را پیش روی آنها قرار بدهد.

به اعتقاد مدیرکل‌ آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران انجام مشاوره و هدایت شغلی بر اساس اطلاعات مربوط به مشاغل، توانمندی‌ها و استعدادهای افراد صورت می‌گیرد تا ضمن ایجاد انگیزه و رضایتمندی شغلی، زمینه سازگاری فرد با محیط کار را هم به وجود آورد.

تهرانیان از ارائه ۱۹ هزار نفر ساعت مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان تهرانی در سال گذشته خبر داد و گفت: شش هزار نفر از کارآموزانی که سال گذشته موفق به فراگیری آموزشهای مهارتی شدند توسط کارشناسان مشاوره و هدایت شغلی مورد رهگیری اشتغال قرار گرفتند.

وی در پایان فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کسب تجربه‌های مستمر و مستقیم در حین کار را در ماندگاری مهارتها و آشنایی بیشتر افراد با محیط واقعی کسب و کار موثر خواند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد ، با تلاش متخصصان پالایشگاه نفت بندرعباس عملیات اجرایی تعمیرات اساسی واحدهای آیزوماکس، هیدروژن و تصفیه گاز با آمین این پالایشگاه با موفقیت و کیفیت مطلوب و مناسب و بدون وقوع هیچ‌گونه حادثه‌‌ای انجام...
به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد ، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از انجام مذاکراتی برای خرید هواپیما خبر داد و گفت: برای حمل و نقل کشور مجوز ۲۰میلیارد دلاری دریافت کرده‌‌ایم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه...

مطالب مرتبط با برچسب