اخیرا سینا استوی اعلام کرد که قصد دارد NFT اولین توییت منتشر شده که متعلق به جک دورسی بود را به مبلغ نزدیک به ۵۰ میلیون دلار بفروشد. اما به نظر می‌رسد که از این NFT استقبال نشده و پیشنهادهای ارائه شده بسیار پایین‌تر از مبلغ تعیین شده توسط استوی است. توکن غیرقابل تعویض اولین […]" /> فرصت پرس - پایان مزایده NTF اولین توئیت تنها با هفت پیشنهاد
سه شنبه, ۰۱ فروردین ۱۴۰۲
»   امور زیربنایی  »   پایان مزایده NTF اولین توئیت تنها با هفت پیشنهاد
3 اردیبهشت 1401 , ساعت 13:40

پایان مزایده NTF اولین توئیت تنها با هفت پیشنهاد

مزایده برای این NFT تنها با هفت پیشنهاد بسته شد که از 0.0019 تا 0.09 اتریوم، یا حدود 6 تا 280 دلار متغیر بودند. این ارقام تفاوت چشمگیری با 48 میلیون دلاری که صاحب NFT، سینا استوی، به دنبال آن بود، دارد.

اخیرا سینا استوی اعلام کرد که قصد دارد NFT اولین توییت منتشر شده که متعلق به جک دورسی بود را به مبلغ نزدیک به ۵۰ میلیون دلار بفروشد. اما به نظر می‌رسد که از این NFT استقبال نشده و پیشنهادهای ارائه شده بسیار پایین‌تر از مبلغ تعیین شده توسط استوی است.

توکن غیرقابل تعویض اولین توییت جک دورسی که سال گذشته به قیمت ۲.۹ میلیون دلار به سینا استوی فروخته شد، زمانی که اخیراً برای فروش مجدد قرار گرفت نتوانست توجه زیادی را به خود جلب کند.

مزایده برای این NFT تنها با هفت پیشنهاد بسته شد که از ۰.۰۰۱۹ تا ۰.۰۹ اتریوم، یا حدود ۶ تا ۲۸۰ دلار متغیر بودند. این ارقام تفاوت چشمگیری با ۴۸ میلیون دلاری که صاحب NFT، سینا استوی، به دنبال آن بود، دارد.

استوی دو روز فرصت دارد که پیشنهاد را قبول کند، در غیر این صورت فرصت مزایده منقضی می‌شود. استوی از طریق واتس اپ به کوین‌دسک گفت: “مهلتی که تعیین کرده بودم به پایان رسیده، اما اگر پیشنهاد خوبی دریافت کنم، ممکن است آن را بپذیرم، شاید هم هرگز آن را نفروشم.”

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

جلسات حقوق کارگران برای سال ۱۴۰۲ در روز‌های گذشته پایان یافت و عجیب‌ترین افزایش دستمزد برای کارگران رقم خورد. اما چرا چنین اتفاقی افتاد که حتی قانون هم نادیده گرفته...
یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: در سال ۱۴۰۲ اگر نتوانیم با جامعه جهانی همکاری داشته باشیم و از نظام بانکی جهانی بهره لازم را ببریم و نتوانیم صادرات خود را به کشور‌های جهانی بفروشیم و پول صادرات خود را به...

مطالب مرتبط با برچسب