آغاز سری چهارم برنامه تلویزیونی «خندوانه» با رامبد جوان از شب یلدا مهمان خانه‌ها می شود. این درحالی است که تغییرات چندانی در این برنامه ایجاد نشده است و مخاطبان از سه‌شنبه ۳۰ آذر ساعت ۲۲ از شبکه نسیم با همان شکل و شمایل همیشگی آن را خواهند دید. چند سالی است شبکه های مختلف ویژه […]" /> فرصت پرس - ویژه برنامه های شب یلدا / آغاز سری چهارم برنامه تلویزیونی «خندوانه»
سه شنبه, ۰۱ فروردین ۱۴۰۲
»   اجتماعی, فرهنگ و هنر  »   ویژه برنامه های شب یلدا / آغاز سری چهارم برنامه تلویزیونی «خندوانه»
29 آذر 1395 , ساعت 9:16

ویژه برنامه های شب یلدا / آغاز سری چهارم برنامه تلویزیونی «خندوانه»

آغاز سری چهارم برنامه تلویزیونی «خندوانه» با رامبد جوان از شب یلدا مهمان خانه‌ها می شود. این درحالی است که تغییرات چندانی در این برنامه ایجاد نشده است و مخاطبان از سه‌شنبه ۳۰ آذر ساعت ۲۲ از شبکه نسیم با همان شکل و شمایل همیشگی آن را خواهند دید.

چند سالی است شبکه های مختلف ویژه برنامه هایی مختص شب یلدا را تدارک می بینند.

امسال هم شبکه های مختلف سیما برنامه های متنوعی را برای پخش در شب یلدا ۹۵ آماده کرده اند که به معرفی ویژه برنامه های شب یلدا پرداخته می شود:

برنامه «مثبت یک» از شبکه یک سیما

 ویژه برنامه  شب یلدای شبکه یک با عنوان «مثبت یک» با اجرای علی ضیاء شب یلدا به روی آنتن می رود.
این برنامه که حدود سه ساعت یعنی از ساعت ۲۳ الی ۲ بامداد ۳۰ آذر از هنرمندان و چهره های محبوب مردم دعوت به عمل آید.
در ویژه برنامه ” شب یلدا” به تهیه کنندگی افشین حسین خانی همچنین از چند قطعه جدید موسیقایی رونمایی خواهد شد. تیتراژ شروع برنامه کماکان کار حامد همایون است و تیتراژ پایانی با خواننده ای که قرار است حضور او سوپرایز باشد.
عوامل برنامه‌ مثبت یک خبر از یک غافلگیری در برنامه شب یلدا می‌دهند.
بر اساس این گزارش برنامه‌ مثبت یک صبح سه شنبه تکراری به روی آنتن خواهد رفت. عوامل این برنامه در تدارک برنامه شب یلدا که ساعت ۲۳ به روی آنتن خواهد رفت، هستند.

شب نشینی شب یلدای «نود» با شهاب حسینی

عادل فردوسی پور در شب قبل از شب یلدا بخشی از برنامه نود را به گفت و گوی ورزشی با شهاب حسینی اختصاص داده است. این گفت و گو در قالب پلی بک ۲۰ دقیقه‌ای خواهد بود شهاب حسینی در برنامه «نود» حضور نخواهد داشت.
«نود» دوشنبه ۲۹ آذر ساعت ۲۲ و ۱۵ پخش خواهد شد.

برنامه «حرف تو  برف» از شبکه سه سیما

ویژه برنامه شب یلدا شبکه ۳ با عنوان «حرف تو برف» به تهیه کنندگی مصطفی شریفی و اجرای فرزاد حسنی با حضور هنرمندان در حوزه بازیگری و خوانندگی و همچنین میهمانان ویژه از حوزه های مختلف روانه آنتن خواهد شد .
اجرای زنده خوانندگان ، بخش های گزارشی واجرای میان برنامه های طنز از بخش های دیگر این ویژه برنامه است.
ویژه برنامه «حرف تو برف» سه شنبه ۳۰ آذر بعد از خبر شبانگاهی به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود .

«جشم شب روشن» از شبکه چهار سیما با حضور لوریس چکناواریان

برنامه چشم شب روشن به مناسبت شب یلدا ویژه می‌شود. این ویژه برنامه با اجرای محمدصالح علا سه شنبه شب ساعت ۲۳ به روی آنتن می‌رود. در این ویژه برنامه رضا مهدوی کارشناس مجری بخش موسیقی با لوریس چکناواریان گفت و گو خواهد داشت.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگ و هنر

این قرارداد به درخواست کمیسیون معاملات فی مابین سازمان زیبا سازی شهر تهران که به عنوان کارفرما فعالیت می کند و آقای بهزاد - آقاپورنهر که به عنوان پیمانکار فعالیت می کند به شرح ذیل منعقد شد. موضوع مناقصه عبارت است...
این قرارداد به درخواست کمیسیون معاملات فی مابین سازمان زیبا سازی شهر تهران که به عنوان کارفرما فعالیت می کند و آقای علیرضا - پاغر که به عنوان پیمانکار فعالیت می کند به شرح ذیل منعقد شد. موضوع مناقصه عبارت است...

مطالب مرتبط با برچسب