اداره کل نوسازی مدارس استان همدان در اولین روز دی ماه، با صدور اطلاعیه ای، از شرکتهای پیمانکار سراسر کشور برای حضور در مناقصه استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر، دعوت به عمل آورد. براساس این گزارش، پیمانکاران دارای تخصص مورد اشاره می توانند از امروز تا پنجم دی ماه، برای دریافت اسناد این مناقصه […]" /> فرصت پرس - مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر
پنجشنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
»   اعلام مناقصه, امور زیربنایی, انرژی  »   مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر
1 دی 1395 , ساعت 14:12

در استان همدان برگزار می شود

مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر

اداره کل نوسازی مدارس استان همدان، استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر را در سطح پیمانکاران واجد شرایط سراسر کشور به مناقصه گذاشت.

اداره کل نوسازی مدارس استان همدان در اولین روز دی ماه، با صدور اطلاعیه ای، از شرکتهای پیمانکار سراسر کشور برای حضور در مناقصه استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر، دعوت به عمل آورد.

براساس این گزارش، پیمانکاران دارای تخصص مورد اشاره می توانند از امروز تا پنجم دی ماه، برای دریافت اسناد این مناقصه به سامانه های اینترنتی معتبر مراجعه و سپس، پاکتهای پیشنهادی خود را تا نوزدهم دی ماه به دبیرخانه مناقصه گذار، تحویل دهند.

این گزارش،  حاکی است که مبلغ کل این مناقصه : نوزده میلیارد و نهصد و دوازده میلیون و یکصد و هفده هزار و ششصد و سی ریال  ( ۱۹۹۱۲۱۱۷۶۳۰ ریال)   برابر یک میلیارد و نهصد و نود و یک میلیون و دویست و یازده میلیون و هفتصد و شصت و سه هزار تومان پیش بینی شده است.

همچنین، در اطلاعیه اداره کل نوسازی مدارس استان مدارس استان همدان آمده است که پاکتهای پیشنهادی متقاضیان شرکت در این مناقصه، رآس ساعت ۸/۵ صبح روز بیستم دی ماه در محل این اداره کل و با حضور  آنان، بازگشایی  خواهد شد.

انتهای پیام

م.م

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , امور زیربنایی  , انرژی

پا کردن هوش مصنوعی در کفش هنرمندان با واکنش‌های متفاوت و اغلب منفی از سمت کارشناسان و مخاطبان آثار هنر‌های تجمسی روبه‌رو شده است. ​   پا کردن هوش مصنوعی در کفش هنرمندان با واکنش‌های متفاوت و اغلب منفی از سمت کارشناسان و...
قیمت بنز E۲۰۰ یک کلید صفر مدل ۲۰۱۸ در بازار با کاهش ۱۰۰ میلیون تومانی ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون شد مدل ۴ کیلید این خودرو نیز ۲۰۰ میلیون ارزان شد و به ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید...

مطالب مرتبط با برچسب