عبادی با اشاره به بحث زیرساخت‌ها تصریح کرد: در استان خراسان‌جنوبی، بحث راه، پروازها، آب و راه آهن از اولویت برخوردار است که در بحث راه، محور «بیرجند – قائن» است با پیگیری‌های نمایندگان استان این جاده به مناقصه گذاشته شد و پیمانکاران  مشغول کار هستند و وزارت راه و شهرسازی محدودیت اعتباری برای این […]" /> فرصت پرس - زیر ساخت سازی محور «بیرجند – قائن»
پنجشنبه, ۰۳ فروردین ۱۴۰۲
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   زیر ساخت سازی محور «بیرجند – قائن»
14 اردیبهشت 1396 , ساعت 13:33

آغاز شد:

زیر ساخت سازی محور «بیرجند – قائن»

عبادی با اشاره به بحث زیرساخت‌ها تصریح کرد: در استان خراسان‌جنوبی، بحث راه، پروازها، آب و راه آهن از اولویت برخوردار است که در بحث راه، محور «بیرجند – قائن» است با پیگیری‌های نمایندگان استان این جاده به مناقصه گذاشته شد و پیمانکاران  مشغول کار هستند و وزارت راه و شهرسازی محدودیت اعتباری برای این جاده قائل نیست.

رضایی نصب دوربین های نظارت جاده ای و ثبت تخلفات سرعت را از دیگر اقدامات انجام شده در این محور ها دانست و تصریح کرد: همچنین احداث و راه اندازی پلیس راه سربیشه نیز از دیگر اقدامات موثر در این محور است.

پایان خبر- س ر 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف، حذف مصوبه تعهد ارزی از فرش دستباف را خواستار شد و با اشاره به وجود ۷۰۰ هزار بافنده در کشور گفت: افزایش نرخ ارز و دلار فرصت مغتنمی برای رونق صادرات فرش به کشورهای هدف...
هزینه موادغذایی صبحانه، ناهار و شام یک خانوار ۳ نفره در ماه بدون احتساب مواردی نظیر ادویه‌جات و سایر ملزومات تهیه غذا مانند هزینه انرژی و. مبلغی معادل ۶ میلیون و شصت و شش هزار تومان خواهد...

مطالب مرتبط با برچسب