به گزاری خبر گزاری فرصت پرس به نقل از روزنامه شهروند : حضور در تیتراژ شاید تنها راهی باشد که تلویزیون می‌تواند با توسل به آن برخی را برای حاضری‌زدن در صداوسیما ترغیب کند! صداوسیما حالا دو سریال آماده پخش دارد که تیتراژ هرکدام را خواننده‌های پرطرفدار اجرا کرده‌اند: محسن چاوشی برای بانوی عمارت و […]" /> فرصت پرس - رقابت مازیارفلاحی و چاوشی در سینما
پنجشنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
»   سینما, موسیقی  »   رقابت مازیارفلاحی و چاوشی در سینما
3 آذر 1397 , ساعت 9:12

رقابت مازیارفلاحی و چاوشی در سینما

به گزاری خبر گزاری فرصت پرس به نقل از روزنامه شهروند : حضور در تیتراژ شاید تنها راهی باشد که تلویزیون می‌تواند با توسل به آن برخی را برای حاضری‌زدن در صداوسیما ترغیب کند!

صداوسیما حالا دو سریال آماده پخش دارد که تیتراژ هرکدام را خواننده‌های پرطرفدار اجرا کرده‌اند: محسن چاوشی برای بانوی عمارت و مازیار فلاحی برای مینو. حالا باید منتظر ماند و دید که این دو خواننده تا چه حد توانسته‌اند انتظارات هواداران خود را برآورده کنند. هردوی آنها پیش از این تیتراژهایی را برای سریال‌های تلویزیونی کار کرده‌اند.

چاوشی و «بانوی عمارت»
با پایان تصویربرداری سریال «بانوی عمارت» و انجام مراحل فنی برای پخش از شبکه سه سیما، محسن چاوشی به‌عنوان خواننده تیتراژ، با این سریال همکاری خواهد کرد. «بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه‌کنندگی مجید مولایی، عاشقانه‌ای را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می‌کند. تصویربرداری این سریال در شهرهایی مثل کاشان انجام شده و گروه قسمت‌هایی را هم در قزوین ضبط کرده‌اند.تصویربرداری این سریال در ۲۶۰ جلسه به پایان رسیده است. تعداد قسمت‌های سریال به گفته کارگردان این اثر، ٣۴ قسمت است .
سال گذشته بود که اعلام شد عوامل سریال «هاتف» برای تیتراژ این سریال درحال مذاکره با محسن چاوشی‌اند. در ادامه محسن چاوشی در پیامی هرگونه همکاری با تلویزیون را تکذیب کرد و یادآور شد تا وقتی که اخلاق و منش اهالی تلویزیون تغییر نکند، هیچ همکاری با این رسانه نخواهد داشت. چاوشی کمی بعدتر اثری را با عنوان مریض‌حالی برای تیتراژ سریال سایه‌بان به کارگردانی برادران محمودی منتشر کرد.

مازیار فلاحی و «مینو»
مازیار فلاحی قطعه‌ای عاشقانه برای تیتراژ مجموعه تلویزیونی مینو به کارگردانی امیرمهدی پوروزیری و تهیه‌کنندگی مهدی همایونفر می‌خواند. تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج  از اواسط آذر هرشب از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. سریال ٢٧ قسمتی «مینو» در بوستان ولایت، آبادان، خرمشهر، شهرک سینمایی دفاع مقدس و شهرک سینمایی غزالی تصویربرداری شده و با پایان‌یافتن مراحل فنی آماده نمایش از رسانه ملی است. «مینو» روایتی از مقاومت مردم خرمشهر در زمان آغاز جنگ تحمیلی است که داستان آن در ماه‌های منتهی به اشغال این شهر می‌گذرد و قصه عاشقانه‌ای است بین یک جاسوس عراقی و یک پرستار که فضای ملتهب جنگ آن را دستخوش فراز و فرودهای بسیار می‌کند. او همچنین تیتراژ سریال هفت‌سنگ را هم کار کرده. فلاحی می‌گوید: «من آهنگساز فیلم هستم، موسیقی متن هم می نویسم و تیتراژ هم برای من جزیی از موسیقی فیلم است».

مطالب مرتبط با موضوع سینما  , موسیقی

فیلمسازی و مدرسه بازیگری ؛ ساخت فیلم سینمایی دوربین فیلمبرداری یک تفاوت عمده با دوربین عکاسی دارد و آن حرکت با سرعت یکنواخت نگاتیو در دوربین فیلمبرداری است. که امروز در دوربین های پیشرفته نگاتیو جای خود را با توجه به...
به نقل از خبرآنلاین، محمد شایسته، مدیرعامل شرکت پخش شایسته فیلم بیان کرد: با توجه به اینکه فیلم «جنگ جهانی سوم» به عنوان نماینده ایران در اسکار انتخاب شده، باید یک هفته در ایران اکران شود و قرار بر این...

مطالب مرتبط با برچسب