مسئول هادیان سیاسی نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه دیپلماسی انقلابی اجازه باج‌خواهی به دشمن نمی‌دهد، گفت: دیپلماسی انقلابی نباید از بیان مواضع انقلابی خجالت بکشد. به نقل از مهر، مصطفی برزگر صبح سه‌شنبه در گردهمایی سیاسی کارکنان تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر، اظهار داشت: امروز اولویت اول کشور انقلابی‌گری و ایستادگی بر مدار انقلاب […]" /> فرصت پرس - دیپلماسی انقلابی نباید از بیان مواضع انقلابی خجالت بکشد
پنجشنبه, ۰۳ فروردین ۱۴۰۲
»   سیاسی  »   دیپلماسی انقلابی نباید از بیان مواضع انقلابی خجالت بکشد
26 اردیبهشت 1396 , ساعت 12:02

مسئول هادیان سیاسی نیروی زمینی سپاه:

دیپلماسی انقلابی نباید از بیان مواضع انقلابی خجالت بکشد

مسئول هادیان سیاسی نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه دیپلماسی انقلابی اجازه باج‌خواهی به دشمن نمی‌دهد، گفت: دیپلماسی انقلابی نباید از بیان مواضع انقلابی خجالت بکشد.

به نقل از مهر، مصطفی برزگر صبح سه‌شنبه در گردهمایی سیاسی کارکنان تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر، اظهار داشت: امروز اولویت اول کشور انقلابی‌گری و ایستادگی بر مدار انقلاب است.

برزگر با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر انقلابی‌گری در عرصه‌های مختلف تاکید دارد، ادامه داد: کسی که ذکرش نمی‌توانیم، نداریم و نمی‌شود است تفکرش انقلابی نیست.

وی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری چگونه انقلابی‌گری را بیان کند که آقایان بفهمند، اضافه کرد: آقایی که می‌خواهید رئیس جمهور شوید، اگر ۵۰ میلیون رای آودرید باز هم نفر دوم کشور هستید.

مسئول هادیان سیاسی نیروی رمینی سپاه خطاب به کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: ۵۰ میلیون رای هم داشته باشید اشتباه نکنید و بگویید حق با من است و من سیاست‌گذاری می‌کنم.

برزگر با تاکید بر اینکه جایگاه اول در نظام اسلامی ولایت فقیه بوده و بقیه نمی‌توانند در عرض این جایگاه باشند بلکه در طول این جایگاه هستند، تصریح کرد: نبوت وقتی تمام می‌شود پرچم یکی است، پرچمدار عوض می‌شود و به امامت می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه در زمان غیبت امام زمان(عج) پرچم یکی است پرچمدار ولایت فقیه است، افزود: آقای رئیس جمهور شما باید فرض داشته باشید جایگاه ولایت فقیه جایگاه پیامبر است.

مسئول هادیان سیاسی نیروی رمینی سپاه با تاکید بر اینکه گفتمان انقلابی مسئولان در نظام باید تابع محض ولایت فقیه باشد، خاطرنشان کرد: ما در حقوق بشر و سیاست خارجی در برابر کشورهای غربی عمدتا در لاک دفاعی بوده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دیپلماسی انقلابی اجازه باج‌خواهی به دشمن نمی‌دهد، گفت: دیپلماسی انقلابی نباید از بیان مواضع انقلابی خجالت بکشد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

رییس کل دادگستری استان البرز از صدور کیفرخواست ۱۰مرد و یک زن در پرونده شهادت بسیجی حافظ امنیت شهید سید روح الله عجمیان" در کرج و اتهام افساد فی الارض برای متهمان این پرونده خبر داد. به نقل از ایرنا از...
در بحبوحه بحران انرژی سران اتحادیه اروپا تلاش می کنند از تاثیر کمبود عرضه انرژی بر اقتصاد متزلزل این کشورها و بروز ناآرامی جلوگیری کنند؛در حالی که که ناهماهنگی بین کشورهای ثروتمند و فقیر اروپا برای برون رفت از این...

مطالب مرتبط با برچسب

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 38 خود اسامی منتخبان انتخابات اولین میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. به نقل از ایسنا اسامی منتخبان انتخابات اولین  میان  دوره ای  دهمین دوره مجلس شورای که موفق به کسب اکثریت...
دبیر هیأت اجرائی مرکزی انتخابات گفت: شعب اخذ رای تا آخرین لحظات مملو از جمعیت بود ولی به لحاظ ممنوعیت قانونی که داشتیم نتوانستیم از عده ای از مردم رای بگیریم که باید ازآنها عذرخواهی کنیم. به نقل از  پایگاه...