یکی از پالایشگاه‌های برتر هند به فعالان بازار اطلاع داد که نفت خام داس، یوجین آیلند، تاندر هورس و اورال دیگر در فهرست عیارهای تحت آخرین مناقصه خود نیستند. شرکت ملی نفت هند نفت خام را برای مصرف خود و از طرف شرکت تابعه چنای پترولیوم وارد می کند. منابع ناشناس گفته اند که در […]" /> فرصت پرس - حذف نفت خام نفت خام داس، یوجین آیلند، تاندر هورس و اورال از لیست مناقصه های هند
پنجشنبه, ۰۳ فروردین ۱۴۰۲
»   امور زیربنایی  »   حذف نفت خام نفت خام داس، یوجین آیلند، تاندر هورس و اورال از لیست مناقصه های هند
2 اردیبهشت 1401 , ساعت 0:03

حذف نفت خام نفت خام داس، یوجین آیلند، تاندر هورس و اورال از لیست مناقصه های هند

یکی از پالایشگاه‌های برتر هند به فعالان بازار اطلاع داد که نفت خام داس، یوجین آیلند، تاندر هورس و اورال دیگر در فهرست عیارهای تحت آخرین مناقصه خود نیستند.

یکی از پالایشگاه‌های برتر هند به فعالان بازار اطلاع داد که نفت خام داس، یوجین آیلند، تاندر هورس و اورال دیگر در فهرست عیارهای تحت آخرین مناقصه خود نیستند.

شرکت ملی نفت هند نفت خام را برای مصرف خود و از طرف شرکت تابعه چنای پترولیوم وارد می کند.

منابع ناشناس گفته اند که در حال حاضر چنای بدنبال استفاده از نفت خام شیرین به جای نفت ترش است زیرا مقداری نفت خام با گوگرد بالا از شرکت ملی نفت هند دریافت کرده‌اند.

جو بایدن رییس جمهور آمریکا به نارندرا مودی نخست وزیر هند گفته است که خرید بیشتر نفت از روسیه به نفع دهلی نو نیست و می تواند به پاسخ آمریکا به جنگ در اوکراین لطمه بزند.

شرکت ملی نفت هند به سرعت حاضر به واکنش به این خبر نشد.

این پالایشگاه در هفته جاری ۲ مناقصه خواهد داشت و در آن هم نفت شیرین و هم ترش را برای تحویل در ماه های مه و ژوئن عرضه خواهد کرد.

در مناقصات قبلی، شرکت ملی نفت هند ۶ میلیون بشکه نفت اورال روسیه را برای تحویل در ماه مه خریداری کرده بود.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف، حذف مصوبه تعهد ارزی از فرش دستباف را خواستار شد و با اشاره به وجود ۷۰۰ هزار بافنده در کشور گفت: افزایش نرخ ارز و دلار فرصت مغتنمی برای رونق صادرات فرش به کشورهای هدف...
هزینه موادغذایی صبحانه، ناهار و شام یک خانوار ۳ نفره در ماه بدون احتساب مواردی نظیر ادویه‌جات و سایر ملزومات تهیه غذا مانند هزینه انرژی و. مبلغی معادل ۶ میلیون و شصت و شش هزار تومان خواهد...

مطالب مرتبط با برچسب