شهردار منطقه پنج تبریز با اشاره به پروژه‌های جدید عمرانی در شرق تبریز گفت: با آغاز فصل کاری در سال نو و آغاز پروژه‌های عمرانی جدید در این منطقه، شرق تبریز به کارگاه بزرگ عمرانی بدل شده است. میر علی اصغر نساج اظهار کرد: در سال جدید هفت پروژه‌ی عمرانی در سطح حوزه شهرداری منطقه […]" /> فرصت پرس - برگزاری مناقصه انجام پروژه‌های خدمات عمومی تبریز مانند آسفالت و لکه گیری به ارزش ۱۰ میلیارد تومان
پنجشنبه, ۰۳ فروردین ۱۴۰۲
»   امور زیربنایی  »   برگزاری مناقصه انجام پروژه‌های خدمات عمومی تبریز مانند آسفالت و لکه گیری به ارزش ۱۰ میلیارد تومان
3 اردیبهشت 1401 , ساعت 14:37

شهردار منطقه پنج تبریز :

برگزاری مناقصه انجام پروژه‌های خدمات عمومی تبریز مانند آسفالت و لکه گیری به ارزش ۱۰ میلیارد تومان

به گفته شهردار منطقه پنج، اعتبار اولیه پیش بینی شده برای کل پروژه‌های مذکور در سطح حوزه رقمی بالغ بر ۷۱ میلیارد تومان بوده و علاوه بر آن انجام پروژه‌های خدمات عمومی مانند آسفالت و لکه گیری نیز به ارزش ۱۰ میلیارد تومان نیز به مناقصه می‌رود.

شهردار منطقه پنج تبریز با اشاره به پروژه‌های جدید عمرانی در شرق تبریز گفت: با آغاز فصل کاری در سال نو و آغاز پروژه‌های عمرانی جدید در این منطقه، شرق تبریز به کارگاه بزرگ عمرانی بدل شده است.

میر علی اصغر نساج

اظهار کرد: در سال جدید هفت پروژه‌ی عمرانی در سطح حوزه شهرداری منطقه پنج آغاز شده و عملیات اجرایی سه پروژه در حال اجرا نیز تسریع یافته است.

وی از آغاز پروژه پیاده راه شهریار حد فاصل میدان اطلس تا میدان ارغوان شهرک باغمیشه خبر داد و افزود: پیاده راه یاد شده به طول یک کیلومتر و عرض ۲۲ متر به اجرا در می‌آید و علاوه بر مسیر پیاده راه و دوچرخه سواری و خودروی برقی، نصب المان، مبلمان شهری و مناسب سازی برای استفاده نابینایان و افراد کم توان نیز پیش‌بینی شده است.

شهردار منطقه پنج، اعتبار اولیه پیاده راه شهریار را ۸۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: زمان آغاز پروژه فروردین ۱۴۰۱ بوده و تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

آغاز پروژه پیاده راه شهریار شهرک باغمیشه

وی در ادامه سخنان خود از آغاز پروژه‌ب ساختمان آتش نشانی مابین شهرک رشدیه و ولی امر خبر داد و اظهار کرد: این پروژه نیز در وسعتی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۴۵۰ متر شامل بخش هایی چون آشیانه، ساختمان اداری، استراحتگاه پرسنل آتش نشانی و … خواهد بود.

شهردار منطقه پنج اعتبار اولیه این پروژه را ۴۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: درحالیکه مدت پیمان ۱۸ ماه است، اما تلاش می‌شود تا پایان سال به اتمام برسد.

آغاز پروژه ساختمان آتش نشانی شهرک رشدیه

نساج همچنین از آغاز پروژه نخستین بازارچه میوه و تره بار مدرن تبریز مابین شهرک رشدیه و ولی امر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی خبر داد و افزود: این مجموعه در وسعتی بالغ بر ۱۵۰۰ مترمربع احداث شده و مجموعه‌ای مدرن شامل سردخانه، انبار، سالن سورت و غرفه‌های فروش را شامل می‌شود و از این حیث در تبریز الگو خواهد بود.

آغاز پروژه میدان میوه و تره بار شهرک ولی امر

نساج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه روگذر کرکج در ورودی جاده تهران گفت: این پروژه نیز در سال جدید آغاز شده و امیدواریم خواسته اهالی این منطقه تا پایان سال محقق شود.

وی همچنین از فعال شدن پروژه تکمیل ساختمان اداری جدید شهرداری منطقه پنج خبر داد و افزود: پروژه مذکور در جوار بزرگراه دوکمال به سمت میدان فهمیده درحال احداث بوده و پس از تکمیل، ساختمان اداری این مجموعه به مکان یاد شده منتقل خواهد شد.

فعال شدن پروژه ساختمان اداری شهرداری منطقه پنج

شهردار منطقه پنج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز احداث سه پل عابرگذر در مسیر جاده تهران ادامه داد: این پروژه‌ها ضمن تسهیل تردد شهروندان، باعث افزایش ایمنی و سلامت عابران پیاده خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه پنج، اعتبار اولیه پیش بینی شده برای کل پروژه‌های مذکور در سطح حوزه رقمی بالغ بر ۷۱ میلیارد تومان بوده و علاوه بر آن انجام پروژه‌های خدمات عمومی مانند آسفالت و لکه گیری نیز به ارزش ۱۰ میلیارد تومان نیز به مناقصه می‌رود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه پنج تبریز، اکنون پروژه.های عمرانی روگذر رسالت، پل روگذر ولایت و پل‌های ضلع شمالی و جنوبی میدان شهید فهمیده نیز در حال اجرا هستند و پیش بینی می‌شود، همه‌ی آنها طی سالجاری به اتمام برسند.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف، حذف مصوبه تعهد ارزی از فرش دستباف را خواستار شد و با اشاره به وجود ۷۰۰ هزار بافنده در کشور گفت: افزایش نرخ ارز و دلار فرصت مغتنمی برای رونق صادرات فرش به کشورهای هدف...
هزینه موادغذایی صبحانه، ناهار و شام یک خانوار ۳ نفره در ماه بدون احتساب مواردی نظیر ادویه‌جات و سایر ملزومات تهیه غذا مانند هزینه انرژی و. مبلغی معادل ۶ میلیون و شصت و شش هزار تومان خواهد...

مطالب مرتبط با برچسب