دادستان تهران گفت: در خصوص پرونده ایرتویا و نگین خودرو، تاکنون ۲۳۴ خودرو را تحویل مشتریان دادیم و ۱۸۰ خودروی دیگر هم به زودی تحویل مشتریان خواهد شد. علی صالحی گفت: در خصوص پرونده ایرتویا و نگین خودرو، تاکنون ۲۳۴ خودرو را تحویل مشتریان دادیم و ۱۸۰ خودروی دیگر هم به زودی تحویل مشتریان خواهد […]" /> فرصت پرس - برگزاری مزایده 52 دستگاه از خودروهای شرکت‌های ایرتویا و نگین خودرو تا چند روز آینده
دوشنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
»   خودرو  »   برگزاری مزایده 52 دستگاه از خودروهای شرکت‌های ایرتویا و نگین خودرو تا چند روز آینده
27 مهر 1401 , ساعت 9:30

برگزاری مزایده ۵۲ دستگاه از خودروهای شرکت‌های ایرتویا و نگین خودرو تا چند روز آینده

وی تصریح کرد: مزایده ۵۲ دستگاه از خودروهای شرکت‌های ایرتویا و نگین خودرو تا چند روز آینده انجام خواهد شد و مصوب کردیم که این پرونده هر چه سریعتر با تلاش جهادی همکاران به نتیجه نهایی برسد.

دادستان تهران گفت: در خصوص پرونده ایرتویا و نگین خودرو، تاکنون ۲۳۴ خودرو را تحویل مشتریان دادیم و ۱۸۰ خودروی دیگر هم به زودی تحویل مشتریان خواهد شد.

علی صالحی گفت: در خصوص پرونده ایرتویا و نگین خودرو، تاکنون ۲۳۴ خودرو را تحویل مشتریان دادیم و ۱۸۰ خودروی دیگر هم به زودی تحویل مشتریان خواهد شد.

دادستان تهران با اشاره به اینکه پرونده ایرتویا و نگین خودرو به عنوان یکی از پرونده های خاص این دادستانی به صورت هفتگی در دستور کار قرار داشته است، اظهار کرد: پرداخت طلب مابقی افرادی که خودرو به آنها تحویل داده نشده و تمایل به اعاده وجوه پرداختی داشته باشند، مطابق شاخص بانک مرکزی انجام می شود و حتی در تعطیلات آخر هفته جاری نیز فرایند تکمیل ثبت نام ها انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: مزایده ۵۲ دستگاه از خودروهای شرکت‌های ایرتویا و نگین خودرو تا چند روز آینده انجام خواهد شد و مصوب کردیم که این پرونده هر چه سریعتر با تلاش جهادی همکاران به نتیجه نهایی برسد.

مطالب مرتبط با موضوع خودرو

به نقل از اقتصاد نیوز ، عرضه خودروهای اقتصادی و تنظیم بازار، دو هدف اصلی وزارت صمت از بابت واردات خودرو است که از همان ابتدا هم واضح بود مساله قیمت ارز نقش مهمی در تحقق یا ناکامی این اهداف...
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام‌کرد: مزایده فوق العاده دوم ۵۶۶ فروش خودروهای خارجی رسوبی در حال برگزاری است و متقاضیان تا یکشنبه (اول آبان‌ماه) برای شرکت در مزایده مهلت دارند.  کنندگان تا ساعت ۲۴ روز اول آبان...

مطالب مرتبط با برچسب